Play ball with these Soft Smile Balls
Perfect for party gift bags
Made of fabric
Includes balls in 6 different colours and styles
| Part Number | 398451 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Assorted |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Language | English |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 0.50 cm |
| Package Depth (in) | 0.20 in |
| Package Height (cm) | 1.00 cm |
|---|---|
| Package Height (in) | 0.39 in |
| Package Weight (kg) | 0.01 kg |
| Package Weight (lb) | 0.02 lb |
| Package Width (cm) | 1.00 cm |
| Package Width (in) | 0.39 in |
| Theme | No Theme |
