Strawberry Shortcake
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.Tiny, sweet, and packed with nostalgia—these Strawberry Shortcake micro figures are berry adorable
Strawberry Shortcake mini figures that come in a blind bag
Sold individually
Made of plastic materials
| Part Number | CHBMSSB01 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Age Group | 3+ |
| Character Name(s) | Strawberry Shortcake |
| Colour(s) | Assorted |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Language | Bilingual |
| Number of Pieces | 3 |
| Package Depth (cm) | 3.81 cm |
| Package Depth (in) | 1.50 in |
|---|---|
| Package Height (cm) | 7.92 cm |
| Package Height (in) | 3.12 in |
| Package Weight (kg) | 0.05 kg |
| Package Weight (lb) | 0.11 lb |
| Package Width (cm) | 7.92 cm |
| Package Width (in) | 3.12 in |
| Primary Material | Plastic |
| Theme | Strawberry Shortcake |
