Unique
Pick up available 12:00 p.m., May 25
Only 5 left
Keep your summer gatherings organized and colourful with this summer fun divided plastic serving tray!
This segmented teal serving tray features different summer icons on each segment
Made of plastic
Tray measures 11.3" across
Hand wash only
Do not microwave
| Part Number | 13419 |
|---|---|
| Advanced Features | Sectioned |
| Assembled Height (cm) | 2.54 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.08 ft |
| Assembled Height (in) | 1.00 in |
| Assembled Length (cm) | 28.58 cm |
| Assembled Length (ft) | 0.94 ft |
| Assembled Length (in) | 11.25 in |
| Assembled Weight (kg) | 0.16 kg |
| Assembled Weight (lb) | 0.35 lb |
| Assembled Width (cm) | 28.58 cm |
|---|---|
| Assembled Width (in) | 11.25 in |
| Assembled Width (mm) | 285.80 mm |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 2.04 cm |
| Package Depth (in) | 0.80 in |
| Package Height (cm) | 28.58 cm |
| Package Height (in) | 11.25 in |
| Package Weight (kg) | 0.16 kg |
| Package Weight (lb) | 0.35 lb |
| Package Width (cm) | 28.58 cm |
| Package Width (in) | 11.25 in |
| Primary Material | Plastic |
| Product Capacity (gal) | 0.26 gal (US) |
| Product Capacity (l) | 1.00 l |
| Product Use(s) | Indoor, Outdoor |
| Serveware Type | Tray |
| Shape | Round |
| Theme | Summer |
