Rainbow Moments
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.Whether you are having a picnic, BBQ or any get together this summer, these beverage napkins are the perfect addition
These beverage napkins are red and white gingham
Napkins measure 5" x 5"
| Part Number | TNB-SG-16 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Certifications | No Certifications |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Red |
| Number of Pieces | 16 |
| Number of Ply | 3 |
| Number of Sheets | 3 |
| Package Depth (cm) | 1.00 cm |
| Package Depth (in) | 0.39 in |
| Package Height (cm) | 12.50 cm |
|---|---|
| Package Height (in) | 4.92 in |
| Package Weight (kg) | 0.06 kg |
| Package Weight (lb) | 0.12 lb |
| Package Width (cm) | 12.50 cm |
| Package Width (in) | 4.92 in |
| Sheet Length (cm) | 12.60 cm |
| Sheet Length (in) | 4.96 in |
| Sheet Width (cm) | 12.60 cm |
| Sheet Width (in) | 4.96 in |
| Theme | Summer |
| Tissue/Napkin/Towel Type | Paper Napkins |
