Witch Makeup Kit will help complete your witch costume in a stylish way
Kit includes false eyelashes, eyelash glue, facial stickers, liquid eyeliner, eye shadow, and black lipstick
Intended for adult use only
Intended for adult use only
| Part Number | 862638 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Age Group(s) | Adult (18+) |
| Character Name(s) | Witch |
| Colour(s) | Black |
| Costume Accessory Type | Makeup |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 25.91 cm |
| Package Depth (in) | 10.20 in |
| Package Height (cm) | 1.27 cm |
| Package Height (in) | 0.50 in |
|---|---|
| Package Weight (kg) | 0.09 kg |
| Package Weight (lb) | 0.20 lb |
| Package Width (cm) | 18.29 cm |
| Package Width (in) | 7.20 in |
| Primary Material | Water |
| Size | Not Applicable |
| Theme | TV & Movie, Witches |
Originally posted on partycity.com
