Introducing all new Zuru 5 Surprise Collectable Mini Brands Toys which are perfect replicas of your favourite fast food brands in miniature
Ultimate collectors item with over 60 minis to collect including ultra rare frozen moments
Unwrap, peel and reveal some of the biggest fast food brands with Subway, TGI Fridays, Sonic and many more
Which minis will you unbox?
| Part Number | 77262GQ2 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Age Group | 3+ |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Language | Bilingual |
| Number of Pieces | 5 |
| Package Depth (cm) | 9.50 cm |
| Package Depth (in) | 3.74 in |
| Package Height (cm) | 9.50 cm |
|---|---|
| Package Height (in) | 3.74 in |
| Package Weight (kg) | 0.07 kg |
| Package Weight (lb) | 0.15 lb |
| Package Width (cm) | 9.50 cm |
| Package Width (in) | 3.74 in |
| Primary Material | Plastic |
| Theme | No Theme |
