Canadian Tire Branded
Pick up available 03:30 p.m., May 27
Consecutively numbered with the same numbers on each sheet
Party City writing on the back
Perforated for an efficient tear
Great for auctions and fundraisers
Contains 25 sheets, for a total of 250 tickets per roll
Colour: White
| Part Number | 8548844 |
|---|---|
| Colour | White |
| Colour | White |
| Made in Canada | Yes |
| Made in Canada | Yes |
| Number of Pieces | 250 |
| Number of Pieces | 250 |
| Package Depth (cm) | 23.00 cm |
| Package Depth (cm) | 23.00 cm |
| Package Depth (in) | 9.06 in |
| Package Depth (in) | 9.06 in |
|---|---|
| Package Height (cm) | 5.00 cm |
| Package Height (cm) | 5.00 cm |
| Package Height (in) | 1.97 in |
| Package Height (in) | 1.97 in |
| Package Weight (kg) | 0.50 kg |
| Package Weight (kg) | 0.50 kg |
| Package Weight (lb) | 1.10 lb |
| Package Weight (lb) | 1.10 lb |
| Package Width (cm) | 9.00 cm |
| Package Width (cm) | 9.00 cm |
| Package Width (in) | 3.54 in |
| Package Width (in) | 3.54 in |
| Primary Material | Paper |
| Primary Material | Paper |
| Theme | No Theme |
| Theme | No Theme |
| Ticket Count | 250 |
| Ticket Count | 250 |
| Ticket Type | Single |
| Ticket Type | Single |
$101.96
