Sophistiplate
Pick up available 12:00 p.m., Apr 16
Only 6 left
Yellow and black rosette ribbon with the words 'happy birthday' in elegant script, featuring black and gold striped candles
Perfect for adding a celebratory touch to someone's special day
Made of satin and paper materials
Sold individually
Measures 3" wide x 7 1/2" tall (7.6 x 19 cm)
| Part Number | ARSBC-100A |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Gold, White, Black |
| Costume Accessory Type | Award Ribbon |
| Number of Pieces | 1 |
| Occasion | Birthday |
| Package Depth (cm) | 11.80 cm |
| Package Depth (in) | 4.65 in |
| Package Height (cm) | 1.00 cm |
| Package Height (in) | 0.39 in |
|---|---|
| Package Weight (kg) | 0.02 kg |
| Package Weight (lb) | 0.04 lb |
| Package Width (cm) | 24.00 cm |
| Package Width (in) | 9.45 in |
| Primary Material | Synthetic Fibers |
| Size | One Size |
| Theme | Birthday |
$27.97
