Proudly Canadian
Spiderman
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.Get the games started with this Spider-Man Sticker Activity Box that features your favourite superhero with spider web details
Blue plastic activity box comes with 20 colouring sheets
Comes with 4 included markers
Includes 20 activity pages: 3 3/4" W x 6 3/4" L, 3 sticker sheets: 3 1/4" W x 4 1/4" L, 4 markers: 3" L, Box: 4" W x 8" L x 3/4" thick
| Part Number | 150256 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | Spider Man |
| Colour(s) | Black, Blue, Red |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Language | English |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 10.57 cm |
| Package Depth (in) | 4.16 in |
| Package Height (cm) | 4.83 cm |
|---|---|
| Package Height (in) | 1.90 in |
| Package Weight (kg) | 0.14 kg |
| Package Weight (lb) | 0.30 lb |
| Package Width (cm) | 6.57 cm |
| Package Width (in) | 2.59 in |
| Primary Material | Plastic |
| Theme | Birthday, Birthday Party |
