Vendor Brand
Pick up available 12:00 p.m., May 23
Add these ducks to your summer party decorations by scattering them around party tables or floating them in the pool
This yellow rubber duck is wearing a bikini with sunglasses
Measures 2.25"x2"
Recommended for ages 3+
| Part Number | PC26002B |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Age Group | 3+ |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Yellow |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Language | Not Applicable |
| Number of Pieces | 1 |
| Occasion | Summer |
| Package Depth (cm) | 5.30 cm |
|---|---|
| Package Depth (in) | 2.09 in |
| Package Height (cm) | 5.00 cm |
| Package Height (in) | 1.97 in |
| Package Weight (kg) | 0.02 kg |
| Package Weight (lb) | 0.03 lb |
| Package Width (cm) | 5.50 cm |
| Package Width (in) | 2.17 in |
| Theme | Summer |
$66.46
