Unique
Pick up available 12:00 p.m., May 23
Dress your party table for summer with these citrus fruit lunch napkins!
These napkins are printed with limes, lemons, and oranges
Each napkin measures 6.5" x 6.5"
16 napkins per package
| Part Number | 16482 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Certifications | No Certifications |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Number of Pieces | 16 |
| Number of Ply | 2 |
| Number of Sheets | 16 |
| Package Depth (cm) | 1.12 cm |
| Package Depth (in) | 0.44 in |
| Package Height (cm) | 16.51 cm |
|---|---|
| Package Height (in) | 6.50 in |
| Package Weight (kg) | 0.08 kg |
| Package Weight (lb) | 0.18 lb |
| Package Width (cm) | 16.51 cm |
| Package Width (in) | 6.50 in |
| Shape | Square |
| Sheet Length (cm) | 16.51 cm |
| Sheet Length (in) | 6.50 in |
| Sheet Width (cm) | 16.51 cm |
| Sheet Width (in) | 6.50 in |
| Theme | Summer |
| Tissue/Napkin/Towel Type | Paper Napkins |
$88.96
