Amscan
Pick up available 12:00 p.m., Apr 29
Only 3 left
Add a splash of tropical flair to your summer party with the Summer Dreams Tropical Lei. This vibrant, oversized lei necklace is the perfect party accessory for any island party, ensuring you stand out in style. Ideal for both teens and adults, it brings a festive touch to your summer celebration.
Island-hop in style with this oversized, multi-coloured lei
Perfect tropical accessory
Individually sold
Lei fits most teens and adults
Made of plastic
| Part Number | AM3903992 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Costume Accessory Type | Leis |
| Number of Pieces | 1 |
| Occasion | Summer |
| Package Depth (cm) | 12.70 cm |
| Package Depth (in) | 5.00 in |
| Package Height (cm) | 2.80 cm |
| Package Height (in) | 1.10 in |
|---|---|
| Package Weight (kg) | 0.05 kg |
| Package Weight (lb) | 0.11 lb |
| Package Width (cm) | 10.48 cm |
| Package Width (in) | 4.13 in |
| Percentage Recycled Content of Total Weight | 0 |
| Primary Material | Plastic |
| Size | One Size |
| Theme | Summer |
$71.97
