Proudly Canadian
Party City
Pick up available 12:00 p.m., May 17
These leis are the perfect accessory for any Luau this summer
These Hawaiian floral leis come in blue, red, pink, and orange
Each lei measures 34.5"
| Part Number | 60865 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Costume Accessory Type | Leis |
| Number of Pieces | 4 |
| Occasion | Summer |
| Package Depth (cm) | 3.81 cm |
| Package Depth (in) | 1.50 in |
| Package Height (cm) | 20.32 cm |
| Package Height (in) | 8.00 in |
|---|---|
| Package Weight (kg) | 0.06 kg |
| Package Weight (lb) | 0.13 lb |
| Package Width (cm) | 17.78 cm |
| Package Width (in) | 7.00 in |
| Primary Material | Fabric |
| Size | One Size |
| Theme | Summer |
$122.96
