Wilton Polka Dot Cupcake Liners are great for any occasion
Your cupcakes can go retro with these cute red liners
Includes 75 per pack
| Part Number | 191006337 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Assembled Height (cm) | 14.38 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.47 ft |
| Assembled Height (in) | 5.66 in |
| Assembled Length (cm) | 4.09 cm |
| Assembled Length (ft) | 0.13 ft |
| Assembled Length (in) | 1.61 in |
| Assembled Weight (kg) | 0.04 kg |
| Assembled Weight (lb) | 0.08 lb |
|---|---|
| Assembled Width (cm) | 9.80 cm |
| Assembled Width (in) | 3.86 in |
| Assembled Width (mm) | 98.04 mm |
| Bakeware Type | All Purpose Pan |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour | Multicolour |
| Consumer Pack Size | 75 |
| Package Depth (cm) | 4.09 cm |
| Package Depth (in) | 1.61 in |
| Package Height (cm) | 14.38 cm |
| Package Height (in) | 5.66 in |
| Package Weight (kg) | 0.04 kg |
| Package Weight (lb) | 0.08 lb |
| Package Width (cm) | 9.80 cm |
| Package Width (in) | 3.86 in |
| Primary Material | Paper |
| Shape | Novelty/Specialty |
| Theme | Birthday, Birthday Party |
