Proudly Canadian
Amscan
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.Adult Dancing Queen Disco Costume Plus Size features a 1970s inspired flare-bottom pants with an elastic waist and a bell-sleeve top this costume's jive style is enhanced by iridescent sequins so you can sparkle brighter than a disco ball
Top off your groovy look with the matching sequin headscarf
Includes top, pants, and headscarf
| Part Number | 844237 |
|---|---|
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Gender | Female |
| License Name | Other |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 18.42 cm |
| Package Depth (in) | 7.25 in |
| Package Height (cm) | 3.81 cm |
| Package Height (in) | 1.50 in |
| Package Weight (kg) | 0.67 kg |
|---|---|
| Package Weight (lb) | 1.49 lb |
| Package Width (cm) | 13.97 cm |
| Package Width (in) | 5.50 in |
| Pieces Included | Costume |
| Size | Plus |
| Theme | Marvel Rising |
Originally posted on partycity.com
Originally posted on partycity.com
Originally posted on partycity.com
Originally posted on partycity.com
Originally posted on partycity.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
Originally posted on partycity.com
