WWE
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.WWE Favour Container is perfect for your next party
Blue plastic bucket features the WWE logo, plus pictures of John Cena, The Rock, and more of your favorite wrestlers against a flaming background
Matching blue handle is attached for easy carrying
Stores party favours or give as a gift or party game prize
Measures 6.2" x 4.5"
Not for children under 1 year old
| Part Number | 261467 |
|---|---|
| Accessories List | Handle |
| Accessories List | Handle |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Assembled Depth (cm) | 11.94 cm |
| Assembled Depth (cm) | 11.94 cm |
| Assembled Depth (ft) | 0.39 ft |
| Assembled Depth (ft) | 0.39 ft |
| Assembled Depth (in) | 4.70 in |
| Assembled Depth (in) | 4.70 in |
|---|---|
| Assembled Height (cm) | 16.00 cm |
| Assembled Height (cm) | 16.00 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.53 ft |
| Assembled Height (ft) | 0.53 ft |
| Assembled Height (in) | 6.30 in |
| Assembled Height (in) | 6.30 in |
| Assembled Weight (kg) | 0.05 kg |
| Assembled Weight (kg) | 0.05 kg |
| Assembled Weight (lb) | 0.10 lb |
| Assembled Weight (lb) | 0.10 lb |
| Assembled Width (cm) | 16.00 cm |
| Assembled Width (cm) | 16.00 cm |
| Assembled Width (in) | 6.30 in |
| Assembled Width (in) | 6.30 in |
| Assembled Width (mm) | 160.02 mm |
| Assembled Width (mm) | 160.02 mm |
| Character Name(s) | No Character |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour | Blue |
| Colour | Blue |
| Handle Type | Molded |
| Handle Type | Molded |
| Lid Colour | Not Applicable |
| Lid Colour | Not Applicable |
| Lid Type | No Lid |
| Lid Type | No Lid |
| Material(s) | Plastic |
| Material(s) | Plastic |
| Number of Pieces | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Number of Wheels | 0 |
| Number of Wheels | 0 |
| Package Depth (cm) | 2.22 cm |
| Package Depth (cm) | 2.22 cm |
| Package Depth (in) | 0.87 in |
| Package Depth (in) | 0.87 in |
| Package Height (cm) | 1.33 cm |
| Package Height (cm) | 1.33 cm |
| Package Height (in) | 0.52 in |
| Package Height (in) | 0.52 in |
| Package Weight (kg) | 0.05 kg |
| Package Weight (kg) | 0.05 kg |
| Package Weight (lb) | 0.11 lb |
| Package Weight (lb) | 0.11 lb |
| Package Width (cm) | 1.33 cm |
| Package Width (cm) | 1.33 cm |
| Package Width (in) | 0.52 in |
| Package Width (in) | 0.52 in |
| Product Volume (L) | 1.00 l |
| Product Volume (L) | 1.00 l |
| Product Volume (gal) | 0.26 gal (US) |
| Product Volume (gal) | 0.26 gal (US) |
| Size and Capacity Range | Extra Small <lt/>5L |
| Size and Capacity Range | Extra Small <lt/>5L |
| Theme | TV & Movie |
| Theme | TV & Movie |
