Proudly Canadian
Amscan
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.Zipper Makeup Kit will transform your face into a gross display of separated skin
Makeup kit comes with easy application and removal instructions
Recommended for ages 15 and up
Intended for adult use only
Includes: 7" (17.78 cm) long zipper, black and white makeup, two sponges, an application brush, and tubes of Spirit Gum, Spirit Gum Remover, and Bloody Scab
| Part Number | 859060 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Age Group(s) | Adult (18+) |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Costume Accessory Type | Makeup |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 26.67 cm |
| Package Depth (in) | 10.50 in |
| Package Height (cm) | 2.54 cm |
| Package Height (in) | 1.00 in |
|---|---|
| Package Weight (kg) | 0.07 kg |
| Package Weight (lb) | 0.15 lb |
| Package Width (cm) | 22.35 cm |
| Package Width (in) | 8.80 in |
| Primary Material | Water |
| Size | Not Applicable |
| Theme | Horror, TV & Movie |
Originally posted on partycity.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
Originally posted on partycity.com
No, I do not recommend this product.
