Rainbow Moments
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores
Sign up to receive a notification when this product is back in stock.Photo sign props with bees design and 'Team Bloom', 'Team Buzz', and 'What Will Baby Bee?' messages
Paper signs with plastic sticks to hold the signs
Comes with 6 signs
Measures 5-8" x 10-11" (12.7-20.3 x 25.4-27.9 cm)
| Part Number | PP-BB-06 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour, Pink, Blue |
| Costume Accessory Type | Props |
| Number of Pieces | 6 |
| Occasion | Baby Shower |
| Package Depth (cm) | 35.56 cm |
| Package Depth (in) | 14.00 in |
| Package Height (cm) | 1.52 cm |
| Package Height (in) | 0.60 in |
|---|---|
| Package Weight (kg) | 0.05 kg |
| Package Weight (lb) | 0.11 lb |
| Package Width (cm) | 25.40 cm |
| Package Width (in) | 10.00 in |
| Primary Material | Paper |
| Size | One Size |
| Theme | No Theme |
