Hanna K Signature
Out of stock at Lethbridge, AB Party City
Simple way to dress up platters on any table setting
Elegant design
Great for any birthday party, bridal shower, and more
Disposable
Size: 6" (15.2 cm) L
| Part Number | 15284 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Assembled Length (cm) | 15.24 cm |
| Assembled Length (ft) | 0.50 ft |
| Assembled Length (in) | 6.00 in |
| Assembled Width (cm) | 15.24 cm |
| Assembled Width (in) | 6.00 in |
| Assembled Width (mm) | 152.40 mm |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | White |
| Diameter (cm) | 15.24 cm |
|---|---|
| Diameter (in) | 6.00 in |
| Fabric Thickness (in) | 0.00 in |
| Fabric Thickness (mm) | 0.01 mm |
| Number of Pieces | 24 |
| Package Depth (cm) | 0.10 cm |
| Package Depth (in) | 0.04 in |
| Package Height (cm) | 22.00 cm |
| Package Height (in) | 8.66 in |
| Package Weight (kg) | 0.01 kg |
| Package Weight (lb) | 0.02 lb |
| Package Width (cm) | 17.00 cm |
| Package Width (in) | 6.69 in |
| Pattern Type | Solid |
| Primary Material | Paper |
| Product Use(s) | Indoor, Outdoor |
| Shape | Round |
| Table Linen Type | Placemats |
| Theme | No Theme |
