Canadian Tire Branded
Out of stock at Lethbridge, AB Party City
Printed with a vibrant smiley face design
Numbered consecutively
Perforated between the tickets for easy tearing
Party City writing on the back
Includes 1000 single tickets on each roll
Colour: Red/White
| Part Number | 8548854 |
|---|---|
| Colour | White |
| Colour | White |
| Made in Canada | Yes |
| Made in Canada | Yes |
| Number of Pieces | 1000 |
| Number of Pieces | 1000 |
| Package Depth (cm) | 12.70 cm |
| Package Depth (cm) | 12.70 cm |
| Package Depth (in) | 5.00 in |
| Package Depth (in) | 5.00 in |
|---|---|
| Package Height (cm) | 3.00 cm |
| Package Height (cm) | 3.00 cm |
| Package Height (in) | 1.18 in |
| Package Height (in) | 1.18 in |
| Package Weight (kg) | 0.20 kg |
| Package Weight (kg) | 0.20 kg |
| Package Weight (lb) | 0.44 lb |
| Package Weight (lb) | 0.44 lb |
| Package Width (cm) | 12.70 cm |
| Package Width (cm) | 12.70 cm |
| Package Width (in) | 5.00 in |
| Package Width (in) | 5.00 in |
| Primary Material | Paper |
| Primary Material | Paper |
| Theme | No Theme |
| Theme | No Theme |
| Ticket Count | 1000 |
| Ticket Count | 1000 |
| Ticket Type | Single |
| Ticket Type | Single |
$39.96
