Proudly Canadian
Hanna K Signature
Out of stock at Lethbridge, AB Party City
Adds a contemporary touch to any setting
Easy to use and clean up
Disposable
Great for all occasions and catering
Size: 12" (30.5 cm) in diameter
| Part Number | 61021 |
|---|---|
| Advanced Features | Disposable |
| Assembled Height (cm) | 1.50 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.05 ft |
| Assembled Height (in) | 0.59 in |
| Assembled Length (cm) | 30.48 cm |
| Assembled Length (ft) | 1.00 ft |
| Assembled Length (in) | 12.00 in |
| Assembled Weight (kg) | 0.08 kg |
| Assembled Weight (lb) | 0.18 lb |
| Assembled Width (cm) | 30.48 cm |
|---|---|
| Assembled Width (in) | 12.00 in |
| Assembled Width (mm) | 304.80 mm |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Black |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 2.54 cm |
| Package Depth (in) | 1.00 in |
| Package Height (cm) | 30.81 cm |
| Package Height (in) | 12.13 in |
| Package Weight (kg) | 0.09 kg |
| Package Weight (lb) | 0.20 lb |
| Package Width (cm) | 30.81 cm |
| Package Width (in) | 12.13 in |
| Primary Material | Plastic |
| Product Capacity (gal) | 0.13 gal (US) |
| Product Capacity (l) | 0.50 l |
| Product Use(s) | Indoor, Outdoor |
| Serveware Type | Tray |
| Shape | Round |
| Theme | A Reason to Celebrate |
