Rainbow Moments
Out of stock at Lethbridge, AB Party City
Black headband featuring gold glitter "Happy Birthday" lettering and adorned with festive tinsel accents
Made of paper and plastic materials
Measures 7" tall
| Part Number | WH-GRHB-04 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Gold |
| Colour(s) | Gold |
| Costume Accessory Type | Headband |
| Costume Accessory Type | Headband |
| Number of Pieces | 1 |
| Number of Pieces | 1 |
|---|---|
| Occasion | Birthday |
| Occasion | Birthday |
| Package Depth (cm) | 2.00 cm |
| Package Depth (cm) | 2.00 cm |
| Package Depth (in) | 0.79 in |
| Package Depth (in) | 0.79 in |
| Package Height (cm) | 31.00 cm |
| Package Height (cm) | 31.00 cm |
| Package Height (in) | 12.20 in |
| Package Height (in) | 12.20 in |
| Package Weight (kg) | 0.74 kg |
| Package Weight (kg) | 0.74 kg |
| Package Weight (lb) | 1.63 lb |
| Package Weight (lb) | 1.63 lb |
| Package Width (cm) | 23.80 cm |
| Package Width (cm) | 23.80 cm |
| Package Width (in) | 9.37 in |
| Package Width (in) | 9.37 in |
| Primary Material | Plastic |
| Primary Material | Plastic |
| Size | One Size |
| Size | One Size |
| Theme | No Theme |
| Theme | No Theme |
$59.96
