Sophistiplate
Out of stock at Lethbridge, AB Party City
Festive Centerpiece: Features a gold foil-wrapped base with metallic strands and star-shaped accents in gold and silver
Celebratory Message: Topped with a round sign that reads "bonne fête" in gold cursive script on a black background
Elegant Design: The combination of shimmering elements and a gold and black colour scheme creates a glamorous, festive look suitable for birthday parties or other celebrations
| Part Number | SC107CTC |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Colour | Gold |
| Material(s) | Poly/Plastic |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 45.49 cm |
| Package Depth (in) | 17.91 in |
| Package Height (cm) | 6.30 cm |
| Package Height (in) | 2.48 in |
| Package Weight (kg) | 0.25 kg |
| Package Weight (lb) | 0.55 lb |
|---|---|
| Package Width (cm) | 6.30 cm |
| Package Width (in) | 2.48 in |
| Pieces Included | Vase |
| Product Use(s) | Decorative |
$21.96
