Rainbow Moments
Pick up available 12:00 p.m., Apr 26
Decorate your space in style this St Patrick's Day with this banner
Features glittery shamrocks in different shades of green
Banner measures 9.8' (2.9 m)
Made of paper
| Part Number | BAN-SPS-01 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Assembled Height (cm) | 13.00 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.43 ft |
| Assembled Height (in) | 5.12 in |
| Assembled Length (cm) | 1.80 cm |
| Assembled Length (ft) | 0.06 ft |
| Assembled Length (in) | 0 3/4 in |
| Assembled Width (cm) | 14.48 cm |
| Assembled Width (in) | 5.70 in |
|---|---|
| Assembled Width (mm) | 144.80 mm |
| Certifications | No Certifications |
| Character Name(s) | Not Applicable |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Decoration Type | Banner |
| Light Up Indicator | No |
| Material(s) | Paper |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 1.80 cm |
| Package Depth (in) | 0.71 in |
| Package Height (cm) | 13.00 cm |
| Package Height (in) | 5.12 in |
| Package Weight (kg) | 0.04 kg |
| Package Weight (lb) | 0.09 lb |
| Package Width (cm) | 14.48 cm |
| Package Width (in) | 5.70 in |
| Power Source | Not Applicable |
| Primary Colour | Multi-Colour |
| Product Use(s) | Decor |
| Sensor Type | Not Applicable |
| Shape | Other |
| Sound Indicator | No |
| Theme | St. Patrick's Day |
$22.97
