Rainbow Moments
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores
Sign up to receive a notification when this product is back in stock.Gender reveal guest buttons with 'Team Bloom' and 'Team Buzz' messages
Made with plastic and metal safe pin
Comes with 8 badges per package
Measures 1 1/2" (3.8 cm)
| Part Number | WB-BB-08 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour, Blue, Pink |
| Costume Accessory Type | Buttons |
| Number of Pieces | 8 |
| Occasion | Baby Shower |
| Package Depth (cm) | 0.50 cm |
| Package Depth (in) | 0.20 in |
| Package Height (cm) | 26.50 cm |
| Package Height (in) | 10.43 in |
|---|---|
| Package Weight (kg) | 0.05 kg |
| Package Weight (lb) | 0.11 lb |
| Package Width (cm) | 12.00 cm |
| Package Width (in) | 4.72 in |
| Primary Material | Paper |
| Size | One Size |
| Theme | No Theme |
