Rainbow Moments
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores
Sign up to receive a notification when this product is back in stock.Featuring a fun and colourful design with bees and flowers, this table cover is the perfect touch to your celebration
Made of plastic
Ideal for indoor or outdoor use
Measures 54" x 102" (137 x 259 cm)
| Part Number | TTC-BB-01 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | Other |
| Colour | Multicolour |
| Package Depth (cm) | 0.50 cm |
| Package Depth (in) | 0.20 in |
| Package Height (cm) | 30.00 cm |
| Package Height (in) | 11.81 in |
| Package Weight (kg) | 0.13 kg |
| Package Weight (lb) | 0.28 lb |
| Package Width (cm) | 17.70 cm |
|---|---|
| Package Width (in) | 6.97 in |
| Primary Material | Plastic |
| Tableware Type | Centerpiece |
| Theme | Baby Shower |
