Proudly Canadian
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.Transform yourself from fan to superfan with the head-to-toe coverage of White Body Paint
Non-toxic paint goes on fast with the easy-to-use squeeze tube and is applied with your fingers
Easy to remove with soap and water
For novelty use only
Do not apply around eyes or on lips
Net weight: 3.4 oz (100 mL)
| Part Number | 390076.08 |
|---|---|
| Age Group(s) | Kids (5-13 Years) |
| Character Name(s) | No Character |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 21.59 cm |
| Package Depth (in) | 8.50 in |
| Package Height (cm) | 3.05 cm |
| Package Height (in) | 1.20 in |
| Package Weight (kg) | 0.14 kg |
| Package Weight (lb) | 0.30 lb |
| Package Width (cm) | 10.16 cm |
|---|---|
| Package Width (in) | 4.00 in |
| Primary Material | Mixed Material |
| Theme | No Theme |
