Proudly Canadian
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.White Heart Here Comes the Bride Sign is heart-shaped and features a white satin ribbon
Easy to hold
Reversible wedding sign also features a "They Lived Happily Ever After" headline
Made of fiberboard
Diameter: 9 1/2"
Attached ribbon: 3" drop length
| Part Number | 241432 |
|---|---|
| Assembled Height (cm) | 0.76 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.03 ft |
| Assembled Height (in) | 0.30 in |
| Assembled Length (cm) | 24.13 cm |
| Assembled Length (ft) | 0.79 ft |
| Assembled Length (in) | 9 1/2 in |
| Assembled Width (cm) | 24.38 cm |
| Assembled Width (in) | 9.60 in |
| Assembled Width (mm) | 243.84 mm |
| Character Name(s) | Not Applicable |
|---|---|
| License Name | Other |
| Light Up Indicator | No |
| Material(s) | Poly/Plastic |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 24.13 cm |
| Package Depth (in) | 9.50 in |
| Package Height (cm) | 0.76 cm |
| Package Height (in) | 0.30 in |
| Package Weight (kg) | 0.29 kg |
| Package Weight (lb) | 0.65 lb |
| Package Width (cm) | 24.38 cm |
| Package Width (in) | 9.60 in |
| Power Source | Not Applicable |
| Primary Colour | Other |
| Product Use(s) | Decor, Decorative |
| Sensor Type | Not Applicable |
| Shape | Other |
| Sound Indicator | No |
| Theme | Holiday |
| Wattage | 0 W |
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
Yes, I recommend this product.
Originally posted on partycity.com
