Wilton
Pick up available 12:00 p.m., Apr 01
Only 4 left
Fill, pipe, decorate, toss
With these fused disposable decorating bags and tips, you can get to decorating in no time
Adds a fun touch to your baking
| Part Number | 191005763 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Assembled Height (cm) | 25.20 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.83 ft |
| Assembled Height (in) | 9.92 in |
| Assembled Length (cm) | 2.76 cm |
| Assembled Length (ft) | 0.09 ft |
| Assembled Length (in) | 1.09 in |
| Assembled Weight (kg) | 0.07 kg |
| Assembled Weight (lb) | 0.15 lb |
|---|---|
| Assembled Width (cm) | 14.16 cm |
| Assembled Width (in) | 5.57 in |
| Assembled Width (mm) | 141.60 mm |
| Bakeware Type | Macaron Sheet |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour | No Color |
| Consumer Pack Size | 6 |
| Occasion | General Party |
| Package Depth (cm) | 2.16 cm |
| Package Depth (in) | 0.85 in |
| Package Height (cm) | 24.64 cm |
| Package Height (in) | 9.70 in |
| Package Weight (kg) | 0.07 kg |
| Package Weight (lb) | 0.15 lb |
| Package Width (cm) | 14.86 cm |
| Package Width (in) | 5.85 in |
| Primary Material | Plastic |
| Shape | Novelty/Specialty |
| Theme | 1990s |
$32.46
