Amscan
Unfortunately, this product is discontinued in your selected store and nearby stores
You may be interested in these similar products shown below.These Wishful Mermaid Combs make perfect mermaid party favours
Come in blue, light purple and purple colours and feature prints of mermaids and fun messages
Perfect for all ages
Includes 12 per pack
| Part Number | 3900170 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | Mermaid |
| Character Name(s) | Mermaid |
| Colour(s) | Purple, Teal |
| Colour(s) | Purple, Teal |
| Consumer Pack Size | 1 |
| Consumer Pack Size | 1 |
|---|---|
| Language | English |
| Language | English |
| Number of Pieces | 12 |
| Number of Pieces | 12 |
| Package Depth (cm) | 3.22 cm |
| Package Depth (cm) | 3.22 cm |
| Package Depth (in) | 1.27 in |
| Package Depth (in) | 1.27 in |
| Package Height (cm) | 1.10 cm |
| Package Height (cm) | 1.10 cm |
| Package Height (in) | 0.43 in |
| Package Height (in) | 0.43 in |
| Package Weight (kg) | 0.10 kg |
| Package Weight (kg) | 0.10 kg |
| Package Weight (lb) | 0.21 lb |
| Package Weight (lb) | 0.21 lb |
| Package Width (cm) | 2.63 cm |
| Package Width (cm) | 2.63 cm |
| Package Width (in) | 1.04 in |
| Package Width (in) | 1.04 in |
| Primary Material | Plastic |
| Primary Material | Plastic |
| Theme | Birthday Party |
| Theme | Birthday Party |
