Amscan
S
Out of stock at Lethbridge, AB Party City
Adult Knockout Sexy Boxer Costume features a blue and red hooded boxing robe with a WORLD CHAMP belt
Matching blue satin shorts and adjustable TKO tank are comfortable to brawl in all night
Put on your boxing gloves and you're ready to enter the ring
Shoes not included
Includes robe, top, shorts, belt, and gloves
| Part Number | 845220 |
|---|---|
| Character Name(s) | No Character |
| Colour(s) | Multi-Colour |
| Gender | Female |
| License Name | Other |
| Number of Pieces | 1 |
| Package Depth (cm) | 19.69 cm |
| Package Depth (in) | 7.75 in |
| Package Height (cm) | 2.54 cm |
| Package Height (in) | 1.00 in |
| Package Weight (kg) | 0.52 kg |
|---|---|
| Package Weight (lb) | 1.15 lb |
| Package Width (cm) | 15.24 cm |
| Package Width (in) | 6.00 in |
| Pieces Included | Costume |
| Size | S |
| Theme | Sports |
Originally posted on partycity.com
Originally posted on partycity.com
