Wilton
Pick up available 12:00 p.m., Apr 25
Perfect for packaging dipped pretzels
Each clear bag holds two dipped rods
Includes 20 bags and ties
Gives an elegant touch to your baking
| Part Number | 191001057 |
|---|---|
| Accessories List | No Accessories Included |
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Assembled Height (cm) | 23.40 cm |
| Assembled Height (ft) | 0.77 ft |
| Assembled Height (in) | 9.21 in |
| Assembled Length (cm) | 0.01 cm |
| Assembled Length (ft) | 0.00 ft |
| Assembled Length (in) | 0.00 in |
| Assembled Weight (kg) | 0.00 kg |
| Assembled Weight (lb) | 0.00 lb |
|---|---|
| Assembled Width (cm) | 5.40 cm |
| Assembled Width (in) | 2.13 in |
| Assembled Width (mm) | 54.00 mm |
| Bakeware Type | Macaron Sheet |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour | No Color |
| Consumer Pack Size | 20 |
| Occasion | General Party |
| Package Depth (cm) | 0.13 cm |
| Package Depth (in) | 0.05 in |
| Package Height (cm) | 31.20 cm |
| Package Height (in) | 12.28 in |
| Package Weight (kg) | 0.02 kg |
| Package Weight (lb) | 0.05 lb |
| Package Width (cm) | 6.86 cm |
| Package Width (in) | 2.70 in |
| Primary Material | Plastic |
| Shape | Rectangle |
| Theme | 1990s |
$79.96
