Unique
Unfortunately, this product is temporarily out of stock in your store and nearby stores
Sign up to receive a notification when this product is back in stock.Let guests know what different foods you are serving at your party with these acrylic food picks
Made from sturdy clear plastic
Perfect for labelling your appetizers, desserts, and more
Use a water-based marker to write on each pick
Package includes 6 picks, each measuring 3" x 3" (7.6 x 7.6 cm) in size
| Part Number | 41881 |
|---|---|
| Advanced Features | No Advanced Features |
| Character Name(s) | No Character |
| Colour | Clear |
| Decoration Type | Table Decorations |
| Number of Pieces | 6 |
| Package Depth (cm) | 1.81 cm |
| Package Depth (in) | 0.71 in |
| Package Height (cm) | 14.61 cm |
| Package Height (in) | 5.75 in |
| Package Weight (kg) | 0.08 kg |
|---|---|
| Package Weight (lb) | 0.18 lb |
| Package Width (cm) | 9.53 cm |
| Package Width (in) | 3.75 in |
| Pieces Included | Sign |
| Primary Material | Plastic |
| Product Use(s) | Indoor, Outdoor |
| Shape | Other |
| Theme | No Theme |
